Dublin, Irlandia

Dublin, stolica Irlandii, to tętniąca życiem metropolia, która oferuje bogatą mieszankę historii, kultury i rozrywki. Z populacją ponad 1,3 miliona osób jest największym miastem w kraju i plasuje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kierunków turystycznych w Europie.

Znany ze swojej oszałamiającej architektury, kolorowych pubów i tętniącej życiem sceny muzycznej Dublin co roku przyciąga miliony turystów. Jego słynne zabytki to Trinity College, Katedra św. Patryka i Guinness Storehouse. Goście mogą również zwiedzać liczne muzea i galerie miasta, takie jak Narodowe Muzeum Irlandii i Irlandzkie Muzeum Sztuki Nowoczesnej. 

Dublin słynie z bogatego dziedzictwa literackiego i artystycznego, a słynni pisarze, tacy jak James Joyce i Samuel Beckett, nazywają to miasto swoim domem.

Dzięki kwitnącej scenie gastronomicznej Dublin jest domem dla wielu nagradzanych restauracji i barów. Jest to również centrum technologii i innowacji, w którym ma swoje siedziby wiele międzynarodowych firm. Dublin to prawdziwy klejnot Europy i obowiązkowy cel podróży dla każdego, kto szuka autentycznych irlandzkich wrażeń.

Niestety nie znaleźliśmy lotów dla wybranych kryteriów.

Brak lotów.

Zobacz aktualne propozycje »